Slovak Finance poskytuje prehľad o výkonnosti Slovenskej ekonomiky od roku 2014

Verejné údaje čerpáme z rôznych databáz, primárne však z registra účtovných závierok. Agregujeme a triedime pre Vás údaje tak aby dávali zmysel.

Naposledy aktualizované spoločnosti
SpoločnosťIČODIČDátum
Peter Pillár104906208013.11.2019
Radoslav Balla108177969913.11.2019
Fraňová Štefánia103991100413.11.2019
Yanosh Kasarda51295369312025649113.11.2019
Mesto Veľký Krtíš00319651202124329013.11.2019
Obec Uľany nad Žitavou00800236202105963413.11.2019
Obec Trhovište00325899202074263613.11.2019
Obec Dolná Strehová00319295202047252013.11.2019
Obec Maňa00309061202105940313.11.2019
Obec Terňa00327867202054822213.11.2019
ZENAP s.r.o.51774780212079821813.11.2019
Roháč Ivan107877085813.11.2019
Fraňová Viera102100652513.11.2019
Roman Sedláček104803534013.11.2019
Rastislav Stano107713712713.11.2019
Radoslav Foltin104494166713.11.2019
Katolícka jednota Slovenska202101255413.11.2019
Roman Prekop104274768413.11.2019
Silvia Berešová102392816913.11.2019
Renáta Kučerová104078791313.11.2019