Slovak Finance poskytuje prehľad o výkonnosti Slovenskej ekonomiky od roku 2014

Verejné údaje čerpáme z rôznych databáz, primárne však z registra účtovných závierok. Agregujeme a triedime pre Vás údaje tak aby dávali zmysel.

Naposledy aktualizované spoločnosti
SpoločnosťIČODIČDátum
A&A cosmetics s. r. o.52652041212110386409.06.2020
TS MONT, s. r. o.52756335212122064009.06.2020
Sociálny podnik Rakytník s.r.o.52646092212109399709.06.2020
Skill LAB SK, j.s.a.52463508212103459709.06.2020
Kristian Cvetkovic52303811312038480609.06.2020
IKARDIO s.r.o.52146952212090973609.06.2020
MiMiSi s.r.o.52216101212092934909.06.2020
Trí Cuong Nguyen52559742312052085409.06.2020
Kult.16294577998809.06.2020
Vadym Ihnatenko51108283312024468809.06.2020
usad s. r. o.52656331212109793509.06.2020
Zarei s.r.o.52601013212108589009.06.2020
Mgr.art. Renáta Tornócziová52616606108453523209.06.2020
Aveyona, s. r. o.52421406212103916209.06.2020
connect with nature s. r. o.52465713212103489409.06.2020
DUBAN AUDIO s.r.o.52120619212092160509.06.2020
AFloww Finance s. r. o.52141624212093799509.06.2020
Nupree, s.r.o.51486539212072660809.06.2020
STEEL PROFILE SYSTEMS, s. r. o.52537919212105652009.06.2020
SBKO Land, s.r.o.52440877212103040609.06.2020