Slovak Finance poskytuje prehľad o výkonnosti Slovenskej ekonomiky od roku 2014

Verejné údaje čerpáme z rôznych databáz, primárne však z registra účtovných závierok. Agregujeme a triedime pre Vás údaje tak aby dávali zmysel.

Naposledy aktualizované spoločnosti
SpoločnosťIČODIČDátum
Rímskokatalícka cirkev farnosť Jacovce202123929715.10.2019
RÍMKATOLÍCKA CERKEV FARNOSŤ Nálepkovo202073774115.10.2019
Jasin Iljazi51405121312024402815.10.2019
Obec Bošáca00311430202109135815.10.2019
Spokojná žena5067618115.10.2019
Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Dobrá Voda202119325115.10.2019
Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Dežerice202108497815.10.2019
Rímskokatalícka cirkev farnosť Urmince202129198715.10.2019
OZ PAULÍNKA51214377212097815615.10.2019
Mesto Prievidza00318442202116281415.10.2019
Obec Kluknava00329274202133147715.10.2019
Mesto Komárno00306525202103573115.10.2019
Mgr. Jozef Beňák41694929107426631415.10.2019
HANES, s.r.o.44933762202287923215.10.2019
ZEBRA INTERNATIONAL s. r. o.44572492202286087315.10.2019
AKACIA, a.s.35889861202184752015.10.2019
BODROG s.r.o.44316941202265618515.10.2019
EMIK, s.r.o.36343439202202059415.10.2019
Európska nukleárna spoločnosť, s. r. o.36616664202222100315.10.2019
Občianske združenie PRE MLÁDEŽ ZVOLENA37892932202169894315.10.2019